1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopottas eredeti tokban T:1- NMK 599.
~1990. "1956-os Emlékérem / A hazáért és a szabadságért" ezüstözött bronz kitüntetés fül és szalag nélkül, miniatűrrel, dísztokban, hátoldalán "D.L. Vésnök Kft." gyártói jelzéssel, nem publikált, ritka adományozási forma T:1- patina NMK 749
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval, rátét nélküli rozettával eredeti tokban T:1 / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, service ribbon and green enamel rosette, in ...