Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 91

~1970-1980. "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban (7x) T:1-,2
32620.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

~1970-1980. "Kiváló Dolgozó" kitüntetés, eredeti tokban, többségében miniatűrrel (12x) + "Szocialista Brigád" kitüntető jelvény miniatűrrel, tokban (9x) T:1-,2
32621.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

~1970-1980. "MÁV Pro Ferrovia" egyoldalas zománcozott fém plakett tokban (105x90mm) T:1-
32622.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

~1980. "Kiváló Ifjú Szakember" zománcozott fém jelvény tokban T:1-,2
32623.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1984. "Széchenyi István Gimnázium Budapest 1984" zománcozott fém iskolajelvény (38x23mm) T:1
32624.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

32625.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,74
7,43

1985. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:1 NMK 601.
32626.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

~1989. Cu cserkészkalap jelvény (28x23,5mm) T:1-
32627.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

~1990. "1956-os Emlékérem / A hazáért és a szabadságért" ezüstözött bronz kitüntetés fül és szalag nélkül, miniatűrrel, dísztokban, hátoldalán "D.L. Vésnök Kft." gyártói jelzéssel, nem publikált, ritka adományozási forma T:1- patina NMK 749
32628.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
9,84
10,86

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval, rátét nélküli rozettával eredeti tokban T:1 / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, service ribbon and green enamel rosette, in original case C:UNC NMK 741.
32629.

1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend lovagkeresztje, polgári tagozat" zománcozott, aranyozott Ag kitüntetés fémjel nélkül, mellszalagon, szalagsávval, rátét nélküli rozettával eredeti tokban T:1 / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Knight's Cross, Civilian Grade" enamelled, gold plated Ag decoration without hallmark, with ribbon, service ribbon and green enamel rosette, in ...

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
142,49
157,14

32630.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
142,49
157,14

32631.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft