Külföldi fém- és ezüstpénzek

Tételek száma: 587

Nagy-Britannia 1906. 1Fl Ag "VIII. Eduárd" (11,28g) T:2 Great Britain 1906. 1 Florin Ag "Edward VIII" (11,28g) C:XF Krause KM#801
32129.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

Nagy-Britannia 1909. Farthing Cu "VII. Eudárd" + 1925. Farthing Cu "V. György" + 1933. Farthing Cu "V. György" T:1-,2 Great Britain 1909. Farthing Cu "Edward VII" + 1925. Farthing Cu "George V" + 1933. Farthing Cu "George V" C:AU,XF
32130.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

Nagy-Britannia 1921. 1/2C Ag "V. György" T:3 patina  Great Britain 1921. 1/2 Crown Ag "George V" C:F patina Krause KM#818.1a
32131.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Nagy-Britannia 1954. 2p Ag "II. Erzsébet" (0,92g) T:1 Great Britain 1954. 2 Pence Ag "Elisabeth II" (0,92g) C:UNC Krause KM#899
32132.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

Nagy-Britannia 2016-2021. 5P Ag (2 uncia/0.999/11xklf) "A királynő állatai" sorozat teljes szettben, eredeti dísztokban T:1 kis patina Great Britain 2016-2021. 5 Pounds Ag (2 oz./0.999/11xdiff) "The Queen's Beasts" complete series in original display case C:UNC small patina
32133.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
569,95
628,57

Német Államok / Bajorország 1807. 6kr Ag "I. Miksa" T:3- German States / Bavaria 1807. 6 Kreuzer Ag "Maximilian I Joseph" C:VG Krause KM#686
32134.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Német Államok / Nürnberg ~1830-1910. Mária Terézia 1760-as féltallérján alapuló fém fantáziaveret. Szign.:LAUER NURNBG (33mm) T:1-,2 German States / Nuremberg ~1830-1910. Metal fantasy coin based on Maria Theresia's 1/2 Thaler from 1760. Sign.: LAUER NURNBG (33mm) C:AU,XF
32135.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
41,45
45,71

Német Államok / Poroszország 1781B 3kr billon "II. Frigyes" T:3- patina German States / Prussia 1781B 3 Kreuzer billon "Friedrich II" C:VG patina Krause KM#1023
32136.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Német Államok / Poroszország 1817D 1/6 Tallér Ag "III. Frigyes Vilmos" Düsseldorf (5,05g) T:3  German States / Prussia 1817D 1/6 Thaler Ag "Friedrich Wilhelm III" Düsseldorf (5,05g) C:F Krause KM#385
32137.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,44
13,71

Német Államok / Szilézia 1695CB 3kr Ag "I. Lipót" (1,18g) T:3 patina, végig repedve German States / Silesia 1695CB 3 Kreuzer Ag "Leopold I" (1,18g) C:F patina, cracked Krause KM#516
32138.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Német Államok / Szilézia 1697. 3pf Ag "I. Lipót" Opole (0,57g) T:2,2- patina German States / Silesia 1697. 3 Pfennig Ag "Leopold I" Oppeln (0,57g) C:XF,VF patina Krause KM#438
32139.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Német Államok / Szilézia 1707FN 3kr Ag "I. József" Boroszló (1,42g) T:2,2- patina, repedés  German States / Silesia 1707FN 3 Kreuzer Ag "Joseph I" Breslau (1,42g) C:XF,VF patina, crack Krause KM#687
32140.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft