Nagy-Britannia 2016-2021. 5P Ag (2 uncia/0.999/11xklf) "A királynő állatai" sorozat teljes szettben, eredeti dísztokban T:1 kis patina Great Britain 2016-2021. 5 Pounds Ag (2 oz./0.999/11xdiff) "The Queen's Beasts" complete series in original display case C:UNC small patina
Német Államok / Nürnberg ~1830-1910. Mária Terézia 1760-as féltallérján alapuló fém fantáziaveret. Szign.:LAUER NURNBG (33mm) T:1-,2 German States / Nuremberg ~1830-1910. Metal fantasy coin based on Maria Theresia's 1/2 Thaler from 1760. Sign.: LAUER NURNBG (33mm) C:AU,XF
Német Államok / Poroszország 1817D 1/6 Tallér Ag "III. Frigyes Vilmos" Düsseldorf (5,05g) T:3 German States / Prussia 1817D 1/6 Thaler Ag "Friedrich Wilhelm III" Düsseldorf (5,05g) C:F Krause KM#385
Német Államok / Szilézia 1695CB 3kr Ag "I. Lipót" (1,18g) T:3 patina, végig repedve German States / Silesia 1695CB 3 Kreuzer Ag "Leopold I" (1,18g) C:F patina, cracked Krause KM#516
Német Államok / Szilézia 1697. 3pf Ag "I. Lipót" Opole (0,57g) T:2,2- patina German States / Silesia 1697. 3 Pfennig Ag "Leopold I" Oppeln (0,57g) C:XF,VF patina Krause KM#438