Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "TICLAUDIUS CAESAR DIVAVE / COLONIA CLAUDIA SAVARIA XLIII - SAVARIA MCMLXXXVIII" kétoldalas, jelzett Ag MÉE emlékérem (19,84g) T:1-
Adamo SH9
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) ~1970. "MUOSZ - A Magyar Sportújságírók Díja - Az év legjobbjainak" egyoldalas, öntött bronz plakett (123x82mm) T:1- patina
Kiss Nagy András (1930-1997) 1980. "II.János Pál pápa / A Magyarok Nagyasszonya kápolnájának felszentelése" alkalmából kiadott bronz emlékérem tokban (50mm) T:1
Kiss Nagy András (1930-1997) 1990. "Joannes Paulus PP.II /
ORATORIUM IN HON. MAGNAE DOMINAE HUNGARORUM BENEDIXIT DIE VIII OCT. MCMLXXX" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:1-
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1915. "Had- és Népegészségügyi Kiállítás Budapest 1915" egyoldalas ezüstözött bronz emlékérem (36mm) T:2 lekopott ezüstözés
HP 2334.
Kutas László (1936-) 2010. "Erkel Ferenc zeneszerző, karnagy születésének 200. évfordulójára / A Himnusz megzenésítője és a magyar opera megteremtőjének szülőháza - Gyula" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1
Kutas László (1936-) 2010. "Erkel Ferenc zeneszerző, karnagy születésének 200. évfordulójára / A Himnusz megzenésítője és a magyar opera megteremtőjének szülőháza - Gyula" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1,1- patina