Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numizmatika
Kikiáltási ár:
4 000Ft 10,36EUR, 11,43USD
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Nagy Britannia 1971. "Thomas Hodgkin 1798-1866 - brit patológus" kétoldalas, peremen jelzett bronz emlékérem "Medallic Art Company" gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1 kis patina
Great Britain 1971. "Thomas Hodgkin 1798-1866 - british pathologists" two-sided marked bronze commemorative medallion with "Medallic Art Company" maker's mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:UNC small patina