Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numizmatika
31262.
10db-os vegyes orvosi emlékérem és emlékérem tétel, közte "Richter Gedeon Rt, Balatonfüred Clean Steel Konferencia, MTTKSZ Országos Bajnokság 1990, Pécs" stb. T:1-2-
Numizmatika
31263.
10db-os vegyes orvosi emlékérem és emlékérem tétel, közte "100 éves a botanikai szakosztály, Dermatológiai Symp 1988, Munkás Testedző Egyesület" stb. T:1-2-
Numizmatika
31264.
Numizmatika
31268.
Nagy Britannia 1971. "Thomas Hodgkin 1798-1866 - brit patológus" kétoldalas, peremen jelzett bronz emlékérem "Medallic Art Company" gyártói jelzéssel. Szign.:Abram Belskie (~45mm) T:1 kis patina Great Britain 1971. "Thomas Hodgkin 1798-1866 - british pathologists" two-sided marked bronze commemorative medallion with "Medallic Art Company" maker's mark. Sign.:Abram Belskie (~45mm) C:UNC small patin...
Numizmatika
31269.
NDK 1980. "Dr. Georgius Agricola 1494-1555 / Karl-Marx-Stadt" kétoldalas kerámia érem a "Meisseni Porcelánmanufaktúra" gyártói jelzésével (48mm) T:1- pár ceruzás vonás GDR 1980. "Dr. Georgius Agricola 1494-1555 / Karl-Marx-Stadt" two-sided ceramic medal with "Porcelain Manufactory of Meissen's" maker's mark (48mm) C:AU a few pencil mark
Numizmatika
31271.
Németország 1982. "Bernhard Naunyn 1839-1925 / Mindenki a saját részlegéért és együtt az egészért" német patológus kétoldalas emlékplakettje (97mm) T:1- patina Germany 1982. "Bernhard Naunyn 1839-1925 / Everyone for their own department and together for the whole (Jeder für sein fach und alle zusammen für das ganze)" two-sided commemorative plaque of german pathologist (97mm) C:AU patina
Numizmatika
31272.