Militária

Tételek száma: 95

Gács Lajos (1905-1981) ~1940. Ezüstözött bronz katonai díjérem gravírozás nélkül, mellszalagon (30mm) T:2 patina
32513.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1940. Ezüstözött bronz katonai díjérem gravírozás nélkül, mellszalagon (40mm) T:2 patina
32514.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
1940. Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2  Hungary 1940. National Defense Cross war metal decoration with ribbon C:XF  NMK 442.
32515.

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" hadifém kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1940. "National Defense Cross" war metal decoration with ribbon C:XF NMK 442.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation NMK 428.
32516.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. T:2- oxidáció Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" Zn medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF oxidation NMK 428.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN L. T:2- patina Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania Zn medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:VF patina NMK 428.
32517.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Gács Lajos (1905-1981) ~1940. 15. GY.E. KER. DOBÁS III bronz díjérem, Ludvig gyártói jelzéssel, mellszalagon (30mm) T:2 patina
32518.

Gács Lajos (1905-1981) ~1940. "15. GY.E. KER. DOBÁS III" bronz díjérem, "Ludvig" gyártói jelzéssel, mellszalagon (30mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1941. Szondi tüzérek / Becsülettel szolgált a hazáért Br emlékérem füllel (45mm) T:2,2- patina HPII 246.
32519.

Berán Lajos (1882-1943) 1941. "Szondi tüzérek / Becsülettel szolgált a hazáért" Br emlékérem füllel (45mm) T:2,2- patina HPII 246.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1941/1942. Tűzkereszt I. fokozata oxidált hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2 Hungary 1941/1942. Fire Cross, 1st Class war metal decoration with original ribbon C:XF NMK 443.
32520.

1941/1942. "Tűzkereszt I. fokozata" oxidált hadifém kitüntetés eredeti mellszalaggal T:2 Hungary 1941/1942. "Fire Cross, 1st Class" war metal decoration with original ribbon C:XF NMK 443.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
31
~1945. HR (Hadirokkant) zománcozott bronz jelvény T:2 kis zománchiba, ferde tű Hungary ~1945. Invalid enamelled bronze pin C:XF small enamel error, oblique pin
32521.

~1945. "HR (Hadirokkant)" zománcozott bronz jelvény T:2 kis zománchiba, ferde tű Hungary ~1945. "Invalid" enamelled bronze pin C:XF small enamel error, oblique pin

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1946. A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozatának miniatűrje szalagsávon, Kossuth Lajos féljobbra tekintő arcképével, MAGYAR SZABADSÁGÉRT körirattal T:1-,2
32522.

1946. A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozatának miniatűrje szalagsávon, Kossuth Lajos féljobbra tekintő arcképével, "MAGYAR SZABADSÁGÉRT" körirattal T:1-,2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
36
1948. 48-as Díszérem zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:1-  Hungary 1948. Medal of Honour 48 enamelled bronze decoration on ribbon C:AU NMK 528.
32523.

1948. "48-as Díszérem" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:1- Hungary 1948. "Medal of Honour '48" enamelled bronze decoration on ribbon C:AU NMK 528.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1948. Zalka Máté Emlékérem eredeti mellszalagja újszerű állapotban Hungary 1948. Máté Zalka Commemorative Medal original ribbon in very good condition NMK 699.
32524.

1948. "Zalka Máté Emlékérem" eredeti mellszalagja újszerű állapotban Hungary 1948. "Máté Zalka Commemorative Medal" original ribbon in very good condition NMK 699.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft