1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés, mellszalag nélkül. Szign.: Leisek T:1-,2 patina / Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class, awarded for the fourth time" Ag decoration with hallmark on the edge, without ribbon Sign.: Leisek C:AU,XF patina NMK 305.
1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés nem saját mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2,2- oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with not own ribbon. Sign.: R. Placht C:XF,VF oxidation NMK 328.
1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés egy sebesülés után járó mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2- oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon after one wounds. Sign.: R. Placht C:VF oxidation NMK 328.
1918. "Hadirokkantak, Özvegyek és Árvák Országos Szövetsége 1914-1918" zománcozott bronz gomblyukjelvény "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." (29mm) T:2- kis zománchiba Hungary 1918. "Association of Invalid Servicemen, Widows and Orphans 1914-1918" enamelled bronze button-badge (29mm) C:VF small enamel error
1918. "Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára" cink kitüntetés mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2- Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded out of Combat" zinc decoration with ribbon. Sign.: R. Placht C:VF NMK 329.
1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés, modern - ötödik sebesülés után járó - mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:3 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon - for the fifth time wound. Sign.: R. Placht C:F NMK 328
1929. "Magyar Háborús emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött, jelzett bronz kitüntetés mellszalagon T:2 patina Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver-plated, hallmarked bronze decoration with ribbon C:XF patina NMK 418.
1939. "A Magyar Érdemrend tisztikeresztje hadiékítménnyel és kardokkal" zománcozott, aranyozott kitüntetés osztrák fémjellel (0.800) és "CFR (C.F. Rothe & Neffe Wien)" gyártói jelzéssel, függőleges tűvel T:1- kis zománchiba Hungary 1939. "Hungarian Order of Merit, Officer's Cross with a war decoration and swords" enamelled, gilt decoration with Austrian hallmark (0.800) and with "CFR (C.F. Rothe &...