1993. "Nemzetközi Katonaszakács Verseny Budapest" festett fém jelvény (35mm) T:2 Hungary 1993. "International Military Chef Competition Budapest" painted metal badge (35mm) C:XF
"Kitüntetéseink, I. sz. függelék", magyar katonai kitüntetések felsorolása a Horthy-korszakból, képábrázolással, keménypapírra ragasztva, 1944-ig. Kiadta a Magyar Királyi Térképészeti Intézet. Modern másolat (!), kartonon, 28x42 cm
Ausztria 1928. "Tirol Emlékérem 1914-1918" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. "A Haza védelmezői 1914-1918, Tirol". Szign.: TJ T:1-,2 Austria 1928. "Tyrol Commemorative Medal 1914-1918" bronze medallion without ribbon "Das Land Tirol - den Verteidgern des Vaterlandes 1914-1918". Sign: TJ C:AU,XF
Franciaország 1863. "Második francia intervenció Mexikóban 1862-1863" kétoldalas jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Barre (br.15,35g/30mm) T:3 France 1863. "Second French intervention in Mexico 1862-1863" hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign: Barre (br.15,35g/30mm) C:F