A. Cunningham: Coins of Mediaeval India - From the 7th Century down to the Muhammadan Conquests (A középkori India érméi - a 7. századtól a mohamedán hódításokig). Oriental Books Reprint Corporation, Delhi, 1967. Használt, jó állapotban, a külső védőborító kopottas.