3 000 Ft
F. Fejér Mária - Huszár Lajos: A magyar numizmatika bibliográfiája. Akadémiai Kiadó, Budapest,1977. Magyar, angol, latin, és német nyelvű kötet, kiadói egészvászon-kötésben, papír védőborítóval. Használt, nagyon jó állapotban, a papír védőborítón kis kopás.