Gosztonyi József - dr. Mészáros István: Magyar és magyar vonatkozású érmek mesterjegyei - 2. javított és bővített kiadás. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest 2000. Használt, de jó állapotban, a borítón kis gyűrődések.
H. Szabó Lajos: A Szabadságharc és az emigráció pénzei, kitüntetései 1848-1866. Magyar Éremgyűjtők Egyesületének Pápai Csoportja, Pápa, 1995. Újszerű állapotban.
Hám József - Lőrincz Gábor: A Vanke József-féle numizmatikai gyűjtemény ismertetése. A Nagykárolyi Római Katolikus Főgimnázium Értesítőjében két részletben megjelent tanulmány egybekötve. Nagykároly, 1904. Használt állapotban, a gerincen kisebb sérülés.
Hermann Attila: "Él magyar, áll Buda még!" - A magyar Szent Korona országaiból sorozott lovashadosztályok és dandárok, huszár- és ulánusezredek, rohamfélezredek jelvényei a Nagy Háborúban. Népművelők Hajdú-Bihar Megyei Egyesülete, Hajdúszoboszló, 2016. Bontatlan, fóliázott kötet.
Huszár Lajos: Régi magyar emlékérmek - Történeti Érmek I. Középkor. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1972. + Huszár Lajos: Régi magyar emlékérmek - Történeti Érmek II. Újkor (1526-1657). Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1973. + Huszár Lajos: Régi magyar emlékérmek - Történeti Érmek II. Újkor (1657-1705) Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1975 + Huszár Lajos: Régi magyar emlék...
Lajos Huszár - Gyula Varannai: Medicina in Nummis - Hungarian Coins Related to Medicine (Az orvostudományhoz kapcsolódó magyar érmek). The Semmelweis Medical Historical Musem, Library and Archives, Budapest, 1977. Angol és német nyelvű kötet. Használt állapotban, a külső papírborító sérült, pár lap kivált a kötésből.
Lajos Huszár: Monnaies de Hongrie (Magyar érmék). Athenaeum kiadó, Budapest, 1963. Francia nyelvű kötet. Használt, jó állapotban, a papír védőborító több helyen sérült, kopott.
Juhász Andor: Modern ezüstpénzek, emlékpénzek. Budapesti Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1970. + Leányfalusi Károly - Nagy Ádám: Magyarország Fémpénzei 1926-1972. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1974. + Zaláni Béla: A Habsburgok magyar veretei I. - I. Ferdinánd és Miksa magyar veretei. Magyar Éremgyűjtők Egyesülete, Budapest, 1972. Használt állapotban.
Id. Dr. Kupa Mihály: Corpus Notarum Pecuniariarum Hungariae (Magyar Egyetemes Pénzjegytár) I. kötet. Informatika Történeti Múzeum Alapítvány, Budapest, 1993. Használt, jó állapotban, a külső műanyag védőborító sérült.