Gerhard Krug: Die Meissenisch-Sächsischen Groschen 1338-1500 (A Meissen-i és Szász Groschenek 1338-1500). VEB Deutscher Verlag für Wissenschaften, Berlin, 1974. Külső védőborítón kisebb szakadások, kopások
Andrzej Kunisz: Recherches sur le monnayage et la circulation monetaire sous le regne d'Auguste (A pénzverés és a pénzforgalom kutatása Augustus uralkodása alatt). Ossolineum, Boroszló, 1976. Francia nyelvű kötet, használt állapotban.
Tristan Loidl: Andenken aus Eiserner Zeit - Patriotische Abzeichen der österreichisch-ungarischen Monarchie von 1914 bis 1918. Verlag Militaria, 2004. Új állapotban, bontatlan fóliacsomagolás!
Ranko Mandic: Metalni Novac - Srbije, Crne Gore, Jugoslavije. Sa dodatkom: Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Makedonija i Slovenija. (Fémpénzek - Szerbia, Montenegró, Jugoszlávia. Kiegészülve: Bosznia-Hercegovina, Horvátország, Macedónia és Szlovénia) Srpsko Numizmaticko Drustvo, Belgrád, 2006. Negyedik kiadású, horvát és angol nyelvű kötet. Használt, nagyon jó állapotban.
Jindrich Marco: Münzzeichen aus aller Welt (Pénzverde jelek a világ minden tájáról). Artia, Prága, 1982. Német nyelvű kiadvány, használt, de nagyon jó állapotban.
Peter Menzel: Deutsche Notmünzen und sonstige Geldersatzmarken 1873-1932. VEB Verlag für Verkherswesen, Berlin, 1982. Használt állapotban, külső védőborítón sérülések
Václav Mericka: Faleristik - Ein Buch über Ordenskunde (Falerisztika - Könyv a kitüntetéstudományról). Artia Kiadó, Prága, 1976. Német nyelvű kitüntetés szakirodalom, használt jó állapotban
Szerk.: Stephen Mitchell - Brian Reeds: Coins of England and the United Kingdom. 29. kiadás. Seaby's Numismatic Publications LTD, London, 1994. Használt, nagyon jó állapotban, a keményfedeles borítón kisebb sérülések.