Numizmatikai irodalom

Tételek száma: 105

Arnhard Graf Klenau: Europäische Orden ab 1700 Katalog - ohne Deutschland. Graf Klenau Verlag GmbH, 1978. Pótolt karton borítóval
30086.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Franz Ferdinand Kraus: Braunschweiger Münzverkehr - Nummer 4. Brunswick, Okt/Dez 1927. Német nyelvű numizmatikai folyóirat. Használt állapotban.
30087.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Gerhard Krug: Die Meissenisch-Sächsischen Groschen 1338-1500 (A Meissen-i és Szász Groschenek 1338-1500). VEB Deutscher Verlag für Wissenschaften, Berlin, 1974. Külső védőborítón kisebb szakadások, kopások
30088.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Andrzej Kunisz: Recherches sur le monnayage et la circulation monetaire sous le regne d'Auguste (A pénzverés és a pénzforgalom kutatása Augustus uralkodása alatt). Ossolineum, Boroszló, 1976. Francia nyelvű kötet, használt állapotban.
30089.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Tristan Loidl: Andenken aus Eiserner Zeit - Patriotische Abzeichen der österreichisch-ungarischen Monarchie von 1914 bis 1918. Verlag Militaria, 2004. Új állapotban, bontatlan fóliacsomagolás!
30090.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57

Ranko Mandic: Metalni Novac - Srbije, Crne Gore, Jugoslavije. Sa dodatkom: Bosna i Hercegovina, Hrvatska, Makedonija i Slovenija. (Fémpénzek - Szerbia, Montenegró, Jugoszlávia. Kiegészülve: Bosznia-Hercegovina, Horvátország, Macedónia és Szlovénia) Srpsko Numizmaticko Drustvo, Belgrád, 2006. Negyedik kiadású, horvát és angol nyelvű kötet. Használt, nagyon jó állapotban.
30091.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,02
24,29

Jindrich Marco: Münzzeichen aus aller Welt (Pénzverde jelek a világ minden tájáról). Artia, Prága, 1982. Német nyelvű kiadvány, használt, de nagyon jó állapotban.
30092.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Peter Menzel: Deutsche Notmünzen und sonstige Geldersatzmarken 1873-1932. VEB Verlag für Verkherswesen, Berlin, 1982. Használt állapotban, külső védőborítón sérülések
30093.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00

Václav Mericka: Faleristik - Ein Buch über Ordenskunde (Falerisztika - Könyv a kitüntetéstudományról). Artia Kiadó, Prága, 1976. Német nyelvű kitüntetés szakirodalom, használt jó állapotban
30094.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43

Thomas Michael: Standard Catalog of World Coins 2001- . Krause Publications, Iola WI, 2010.
30095.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

Max Miller: Münzen des Altertums. 2. átdolgozott kiadás, Klinkhardt & Biermann, 1963., Braunschweig. Külső védőborítón sérülések
30096.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

Szerk.: Stephen Mitchell - Brian Reeds: Coins of England and the United Kingdom. 29. kiadás. Seaby's Numismatic Publications LTD, London, 1994. Használt, nagyon jó állapotban, a keményfedeles borítón kisebb sérülések.
30097.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft