1 400 Ft
Iby kerámia, vitéz Jónás Ödönné Salgóbánya (Salgótarján): Mázas kerámia készlet, 2 db edény, plasztikus tölgyfaleveles-makkos díszítéssel, az egyik fedéllel és kupakkal + levél formájú kis tálka. XX. sz. első fele. Jelzett, etikettel, mázrepedésekkel, sérülésekkel, a tálka ragasztott.