Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 34
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2743175
10962
431
Ex libris - small-graphics
Kőhegyi Gyula (1933- ): Vincent van Gogh 1853-1890, Ex Libris Soós Imre. Klisé, papír. Jelzett. 8,5x8,8cm 2743170
10963
431
Ex libris - small-graphics
Kőhegyi Gyula (1933- ): Vincent van Gogh holland festőművész "Sol omnibus lucent.". Klisé, papír. Jelzett. 7x9cm 2743173
10964
431
Ex libris - small-graphics
Kőhegyi Gyula (1933- ): Vincent van Gogh Village Nuenen. Klisé, papír. Jelzett. 6,5x6,5cm 2743169
10965
431
Ex libris - small-graphics
Kőhegyi Gyula (1933- ): Vincent van Gogh holland festőművész. Klisé, papír. Jelzett. 15x11cm 2749582
10966
431
Ex libris - small-graphics
Alfred Kubin (1877-1959): 6 db grafika. Klisé 18x24 cm 2749584
10967
431
Ex libris - small-graphics
Dénes János: A Bodrog partján. Linó. Jelzett. 20x15 cm 2775657
10968
431
Ex libris - small-graphics
Banga Ferenc (1947-): 8 db újévi kisgrafika. Linómetszet, jelzettek. 12x9 cm 2721956
10969
431
Ex libris - small-graphics
Franz von Bayros (1866-1924): Erotikus Heliogravúr, papír, jelzett a nyomaton Choisy Le Conin 15 ×16 cm 2638374
10970
431
28000
Ex libris - small-graphics
Vegyes exlibris tétel, kb. 245 db (Stettner Béla, Menyhárt József, Perei Zoltán, Fery Antal, Andruskó Károly, Reschner Gyula). Magyar és külföldi grafikusok Különféle nyomótechnikákkal, 13x18 cm és 5x3 cm közötti méretben. / Collection of 245 ex libris bookplates Hungarian and international. Different techniques 1341184
10971
431
Ex libris - small-graphics
Trojan Marian József (1931-2016): Erotikus ex libris, Melczer János. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8,5×6 cm 2328646
10972
431
100
Ex libris - small-graphics
Bordás Ferenc (1911-1982): Ex occultis Dr. Lustig István. Fametszet, papír, jelzés nélkül, 8,5x6,5 cm 1380121
10973
431
Ex libris - small-graphics
Kofanov: Erotikus ex libris. Rézkarc. Jelzett. / Russian erotic bookplate. Engraving, signed. 9x10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft