10665.
431. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
2 400 Ft
6,22 EUR, 6,86 USD
Torday jelzéssel: Nyáj juhászokkal, rézkarc, papír, kissé foltos. 17,5x23,5 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.