Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
10598.
Olvashatatlan jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, papír. Hátoldalán Korschelt Miklós felirata 1962-ből, mely szerint Klimó Istvánné ajándékozta az ev. egyháznak. Üvegezett fakeretben. 38,5x28 cm
10607.
Sárospataky István, Bp. 1954. (VII. oszt. tanuló) jelzéssel: Walt Disney meseillusztrációk (Donald kacsa, Mickey egér), 2 db. Vegyes technika, zsírpapír, kisebb lapszéli sérülésekkel, törésnyomokkal, foltokkal, 15x28 cm
10608.
R jelzéssel, magyar grafikus, XX. sz. második fele: Cifra nyomorúság (karikatúra). Tus, akvarell, papír. Papírra kasírozva, ragasztószalaggal rögzítve. 16x25 cm