8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Duna Dömsödnél, Soroksári Dunaág, 1930-40 körül. Akvarell, papír, jelzett, kissé foltos, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 35×50 cm