Szemadám György (1947-): Vándor őrangyalokkal. Computer print, papír,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/431/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~5000002/Szemadam-Gyorgy-1947-Vandor-orangyalokkal-Computer-print-papir-jelzett-szamozott-701~II2766761
2766761
10500
431
Leírás: Szemadám György (1947-): Vándor őrangyalokkal. Computer print, papír, jelzett, számozott (70/100). 10,5×7 cm. Üvegezett fakeretben.
: pk