Balla Margit (1947- ): János vitéz és társai (cím nélkül, feltehetően hamburgi kiállítás meghívójának terve). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 30x20 cm. A művész saját kezű, bizalmas (trágár szavakat is tartalmazó) ajándékozási soraival. 12,5x20 cm
Bánovszky Miklós (1895-1995): Kirándulók a Balatonparton. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 60×80 cm / Miklós Bánovszky (1895-1995): Tourists at Lake Balaton. Oil on canvas, signed lower left, framed, 60×80 cm
Bányász István, működött a XX. sz. első felében, 1924-ben Nagybányán tanult: Mediterrán táj. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent: Bányász. 29x39 cm Üvegezett fakeretben. "1924-ben Nagybányán a szabadiskolában képezte magát. Egy ideig Debrecenben dolgozott. Tanulmányutat tett Olaszországban és járt a Felvidéken is. Több kiállítása is volt, ahol tájképeit és városképeit mutatta be, legszívesebben ...