Nánay Szilamér (1952-): Holnap a csúcsra indulunk. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat kissé töredékes címkéjével, mely szerint szerepelt a Paál László Terem, Budapest, 1987-ben rendezett kiállításon és a művész saját címkéjén autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 60×75 cm
Nemes Török János (1900?-1980): Hová rohanunk, Janikám? (karikatúra). Tus, akvarell, papír. Jelzett. Nemes Török János autográf ajándékozási soraival 1972-ből. 21x14,5 cm
Nolipa István Pál (1907-1986): Május 1. Pittkréta, pasztell, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben 50x39 cm