Szekeres Béla (Budapest, 1890 - ?): Asszonyok a tájban. Olaj, tempera, papír, üvegezett keretben. Jelezve balra lent: Szekeres B. 46x50 cm. "Festő, grafikus. Tanulmányait az Iparművészeti Főiskolán végezte. 1911-1912-ben Rio de Janeiró-ban dolgozott. Olaszországi hadifogsága után, 1919-től működött Budapesten. Több kiállításon vett részt, ahol tájképeit és alakos kompozícióit mutatta be. Egy műve...
Szemlér Mihály (1833-1904): Beszélgetők. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 10,5x19 cm
Szenténé Kálvai Mária (1939-): Milan Kundera - Halhatatlanság, 2001. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 50×40 cm.