3 200 Ft
8,29 EUR, 9,14 USD
Cserna Károly (1867-1944) rajza, Türk Otmár legújabb, 1892. évi fényképe után, Morelli Gusztáv (1848-1909) metszése: Stefánia özvegy trónörökösné főherczegnő, rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 24x15 cm