Lotz Károly (1833-1904) után, Marastoni József (1834-1895): Vásári áldomásozók. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kissé foltos, kartonra kasírozva. 32x42 cm
Lotz Károly (1833-1904) után, Marastoni József (1834-1895): Széna gyűjtés. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kissé foltos, lap széle kissé sérült, kartonra kasírozva. 32x44 cm
Ludovico (or Lodovico) Carracci (1555-1619) után, Francesco Rosaspina (1762-1841): Habebit Filium Sara Uxor Tua. Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 56x40,5 cm.
Kolozsvári Nemzeti Színház, XIX. sz. vége, litográfia, papír, Fleischer litográfiája, jelzett a litográfián, Kellner és Mohrlüder Bp., üvegezett fakeretben, 12×19 cm
Marastoni József (1834-1895) rajza után, Rusz Károly (1811-1899): I. Ferenc József, Magyarország apostoli királya. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 19×15 cm
cca 1870-1900 kb. 80 db metszet és nyomat, többségében reprodukció, néhány az Ország-Világ c. lapból, klf. technikák, papír, részben foltos és sérült, rózsaszín műanyag mappában lefűzve, 26x17 és 30x39 cm közötti méretekben
cca 1870-1900 kb. 80 db metszet és nyomat, néhány itáliai helyszínt és műalkotást megörökítő, többségében reprodukció, néhány az Ország-Világ c. lapból, klf. technikák, papír, részben foltos és sérült, sárga műanyag mappában lefűzve, klf. méretekben
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Ludwig Thümling (?-1891 előtt): Kolozsvár Nemzeti Múzeum, acélmetszet, papír, Pest, Lauffer és Stolp, (Darmstadt, G. G. Lange-ny.), üvegezett fakeretben, 10×15 cm