Morelli Gusztáv (1848-1909): A nagypiacz és Széchenyi-sétány Maros-Vásárhelytt (Marosvásárhelyt). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 14x21 cm
Fritz Ferdinand Gehrke (1855-1916): Matróz beavatás (Der Taufakt). Színes rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 17×23 cm
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): A kolozsvári temető. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 11x15 cm./ Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): The cemetery of Kolozsvár (Cluj-Napoca/Klausenburg), coloured steel engraving on paper, framed, 11x15 cm.
Helbing Ferenc (1870-1958): Magyar hunmondák, 1928. 7 db színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Modern paszpartuban, lapszéli sérülésekkel, foltokkal, 20x28 cm
Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): A kolozsvári temető. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 11x15 cm./ Ludwig Rohbock (1820-1883) - Georg Michael Kurz (1815-1883): The cemetery of Kolozsvár (Cluj-Napoca/Klausenburg), steel engraving on paper, framed, 11x15 cm.
Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. M. Kolb: Kolozsvár látképe. Színezett acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett keretben, 11,5x16 cm./ Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. M. Kolb: Panorama of Kolozsvár (Cluj-Napoca/Klausenburg), coloured steel engraving on paper, framed, 11,5x16 cm.
Francia katonák szekéren húznak maguk után egy női aktot, feltehetően a francia forradalom és demokrácia allegorikus alakját. Színezett rézmetszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 18x25,5 cm
Cserna Károly (1867-1944) rajza, Türk Otmár legújabb, 1892. évi fényképe után, Morelli Gusztáv (1848-1909) metszése: Stefánia özvegy trónörökösné főherczegnő, rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fakeretben, 24x15 cm