Az oroszlánok kapuja az Amboise kastélynál (Vue de la Porte des Lions a Amboise), XIX. sz. Litográfia, papír, jelzett a metszeten, körbevágva, kissé foltos, paszpartuban. 21×29 cm.
Rusz Károly (1811-1899) metszése: I. Ferencz József megkoronáztatása 1867 junius 8-án. Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Paszpartuban. 22,5×33,5 cm.
Elischer Lajos (1842-1892) után, Pollák Zsigmond (1837-1912) metszése: A Margit-híd. Rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Paszpartuban. 18×29,5 cm.
Gyárfás Jenő (1857-1925) után, Morelli Gusztáv (1848-1909): Nagyvásár Sepsi-Szent-Györgyön (Sepsiszentgyörgyön), 1900 körül. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 18,5x13,5 cm
Háry Gyula (1864-1946) után, Morelli Gusztáv (1848-1909): Nagy-Enyed (Nagyenyed), a Bethlen-kollégium, a vár és a református templom, 1890-es évek. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 13x18 cm
Háry Gyula (1864-1946) után, Morelli Gusztáv (1848-1909) és Bálint Benedek (1860-1920): Pozsony, részlet a Vártelekről, az ú. n. zsidóvárosból, a Mihály-kapu, a főtéri díszkút. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Modern paszpartuban. 17,5x12,5 cm
Morelli Gusztáv (1848-1909) és Rauchbauer: Nagy-Szombat (Nagyszombat), 1890-es évek. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban. 19x12,5 cm