1987 A BHÉV B 1-es (P I.) pótkocsija frissen restaurált állapotában, a HÉV centenáriumának alkalmából. Nagyméretű fotó, üvegezett fa keretben, hátoldalán feliratozva, 40x30 cm
cca 1960-1970 MÁV villamos- és dízelmozdony, 2 db nagyméretű fotó, papírlapra ragasztva (hátoldalukon MÁV épületek alaprajzai), kissé sérültek, 39x29 cm / Hungarian State Railways electric and diesel locomotives, 2 large-size vintage photos, slightly damaged
cca 1984 a Videoton első hordozható színes televíziós készüléke, Kabáczy Szilárd székesfehérvári fotóművész és fotóriporter felvétele, jelzés nélkül, 23x18,5 cm
Corzan Avendano Gábor (1827-1903) matematikus, bölcselettudor, főgimnáziumi igazgató, az MTA levelező tagja, keményhátú fotó Licskó műterméből, 10,5×6,5 cm