Fotó Tételek száma: 354
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2538919
14450
431
900
Photo
cca 1900 Como, kilátás a Comói-tóval, kartonra kasírozott fotó, 27x21 cm / Como, Veduta generale del lago / Como, general view with the lake, vintage photo, 27x21 cm 2714088
14451
431
Photo
6 db sajtófotó a II. világháború utáni Berlin, életképek, stb 30x24 cm 2774105
14452
431
Photo
cca 1930 Badacsony vintage művészi fotó kartonon 22x18 cm 2774702
14453
431
Photo
Ravenna 64 dia magyarázó szövegekkel 2756149
14454
431
900
Photo
cca 1986 3 db Szovjetunióval kapcsolatos sajtófotó: Háborúellenes tüntetés Leningrádban, Moszkva, Az SZKP XXVII. kongresszusa, 29,5x23,5 cm 2693420
14455
431
Photo
1917, Miskolc, "Colonel" ló, egyenruhással a gyeplőnél, fotó kartonra ragasztva, jelzés nélkül, 12x17 cm. 2771320
14456
431
40000
Photo
cca 1939 Kárpátaljai fotóalbum a visszacsatolás utáni gazdasági reintegráció időszakából (faipar fejlesztése, stb.), össz. 105 db fotó, feliratozva, közte néhány korabeli budapesti felvétel is. Megviselt fa borítású albumban. 2766752
14457
431
Photo
cca 1920 kb 50 db üveg negatív, benne 4 db régi Erzsébet híd, valamint tengerparti és azonosítatlan városok. 2775322
14458
431
14000
Photo
cca 1940 Budapest a régi Erzsébet híddal Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója 24x16 cm 2775309
14459
431
11000
Photo
cca 1960 Asszonyok kalocsai népviseletben Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója 24x16 cm 2775308
14460
431
19000
Photo
1945 Tabán, a Szent Domonkos templom szétlőve Szendrő István fotóművész pecséttel jelzett fotója 24x16 cm 2769406
14461
431
Photo
1931 Budapest polgármesteri eskütétel. Sipőcz Jenő, Ripka Ferenc, Sümegi Vilmos pecséttel jelzett fotó 24x16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft