cca 1944-1945 Somogyszentmiklósi bérmálási ünnepségről készült fotók, a fotók egyikén a későbbi Mindszenty József esztergomi érsekkel, az egyik fotó hátoldalán: "Mindszenty püspök bérmál" felirattal, 9 db fotó és fotólap, 1 képeslap és 1 szentkép, két fotó felületén folttal, sérüléssel, 8x13 cm és 17x23 cm közötti méretben
cca 1925 Eger, Gráf Rudolf fényképészeti műtermében készült, kartonra ragasztott vintage fotó, aláírva, hidegpecséttel jelezve, 15,3x10,5 cm, karton 29x20 cm