cca 1922 Budapest, Székely Aladár (1870-1940) fényképészeti műintézetében készült, kartonra ragasztott vintage fotó, aláírva, hidegpecséttel jelezve, 14,8x10,8 cm, karton 29x20 cm
Szendrő István (1908-2000): Útkereszteződés magyar és cirill betűs útbaigazító táblákkal a 3-as és 32-es útnál, Heves megye, Eger környéke, háttérben romos épülettel, 1945 körül. Hátoldalán jelzett, vintage fotó, 17x22 cm
1925 Vajda M. Pál budapesti fényképész műtermében készült női portré, aláírt, datált vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 22,8x17 cm, karton 26x19,3 cm