Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 296

Bokor Pál: A siker neve Oscar. Bp., 2007., Atlantic Press. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
17514.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Poós Zoltán: Szivárvány Áruház - egy korszak kultikus tárgyai. Bp., 2001, Papirusz Book. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17515.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

Stendhal: A pármai kolostor. Ford.: Illés Endre. A fordító, Illés Endre (1902-1986) író, drámaíró, műfordító, műkritikus által Szász Imre (1927-2003) József Attila-díjas író, műfordító részére DEDIKÁLT. Bp., 1958, Európa. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés.
17516.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Orbán Viktor: A történelem főutcáján - Magyarország 1998-2002. Orbán Viktor miniszterelnök beszédei és beszédrészletei. Összeáll.: Schmidt Mária. Bp., 2003., Magyar Egyetemi Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17517.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Igor Janke: Hajrá, Magyarok! Az Orbán Viktor-sztori egy lengyel újságíró szemével. Fordította Szalai Attila, Szenyán Erzsébet. h.n.,2012, Rézbong Kiadó. Kiadói papírkötés,jó állapotban.
17518.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

vitéz Somogyváry Gyula 2 műve (össz. 4 kötet) egy kötetben: A pirossapkás kislány. I-II. köt. + A hadtest hű marad. I-II. köt. Bp., 1943, Singer és Wolfner, 260 p., 197+(1) p., 285 p., 297+(2) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17519.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Franka Tibor: A kifosztott ország. Pannon tükör - 2000. (Bp., 2001), magánkiadás. Kiadói papírkötés.
17520.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Dan Brown 2 regénye: A Da Vinci-kód. + Inferno. Ford.: Bori Erzsébet. Bp., 2004-2013, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17521.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,33
2,57

Vitaanyag Tóth Árpád születésének 100. évfordulójára. Összeáll.: Nagy János. DEDIKÁLT! Bp., 1986., TIT, 36 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 100 példányban. + Tóth Árpád összes versei. Bevezette s a hátrahagyott költeményekkel, és töredékekkel együtt sajtó alá rendezte: Szabó Lőrinc. Bp., én., Athenaeum. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, kissé kopott borítóval, az elülső szennylap kijár, a címlap szakadt, az egyik sarkán kis hiány.
17522.

Vitaanyag Tóth Árpád születésének 100. évfordulójára. Összeáll.: Nagy János. DEDIKÁLT! Bp., 1986., TIT, 36 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 100 példányban. + Tóth Árpád összes versei. Bevezette s a hátrahagyott költeményekkel, és töredékekkel együtt sajtó alá rendezte: Szabó Lőrinc. Bp., én., Athenaeum. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, ...

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Carlos Alvar-José-Carlos Mainer-Rosa Navarro: A spanyol irodalom rövid története. Ford.: Mester Yvonne, Pávai Patak Márta. Bp., 2002., Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17523.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

Moldova György: Bűn az élet... (Riport a rendőrökről.) A szerző ALÁÍRT példány. Bp.,1988.,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17524.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Az Európai Irodalom Kincsesháza sorozat 2 kötete: Az olasz irodalom kincsesháza. Szerk.: Ruzicska Pál. A bevezetést írta: báró Villani Lajos. + Az angol irodalom kincsesháza. Szerk.: Halász Gábor. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítókon némi kopással.
17525.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft