16564.
431. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 800 Ft
Éber László: Donatello. Művészeti Könyvtár. Bp., 1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), (4)+142+(6) p. + X t. (fekete-fehér képtáblák, hártyapapírral). Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.