16549.
431. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
6 000 Ft
Kresz, Mária: Ungarische Bauerntrachten (Magyar parasztviselet). Bp, 1957, Akadémiai Kiadó, 163+1 p.+96 t. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, a borÃtón kopásnyomokkal, a táblák félvászon mappája sérült, a kartontok hiányzik