16700.
431. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
1 200 Ft
Roch, P.: Baukunde für Berg- und Hüttenleute. H.n., [1901], k.n., VI+386 p. Szövegközi ábrákkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Korabeli átkötött, aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, hiányzó címlappal. (Ritka!)