Masereel, Frans: Az ember útja. 60 fametszet. Bp.,1968, Corvina. Frans Masereel fametszeteiről készült offszet nyomatok. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban. Megjelent 1250 példányban.
Ébli Gábor - Borsos Mihály: Ar(t)borétum. Művészet és természet egy kortárs szoborkertben Budán. Bp., 2008., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
László Gyula: A népvándorláskor művészete Magyarországon. Bp.,[1970], Corvina. Első kiadás. Rengeteg fekete-fehér fotóval. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 2650 példányban.
6 db kiállítási katalógus művészeti kiadvány: Kovács Ferenc (aláírt), Gábor Marianne 1985, Szentendre Régi művésztelep kiállítás 1972., Krajcsirovits Henrik kiállítás 1979, Farkas Aladár, Málik Irén, Gödöllői Művésztelep
cca 1915 A Fény. Művészfényképezési folyóirat,1-124 p. Gazdag fotóanyaggal illusztrált, Máté Olga, Kalmár Lipót, Csillag Erzsi, Feleky Frigyes, Pécsi József és mások fotóval. Átkötött félvászon-kötésben, hiányzó címlappal.
Albert Jackson - David Day: Régiségek gondozása és javítása. Ford.: Farkas Ákos. Bp., 1990, Novotrade. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Chagall. Avec um essai lyrique de Louis Aragon. Louis Aragon lírai esszéjével. Mit einem lyrischen Essay von Louis Aragon. Ford.: Keszthelyi Rezső és Engel Géza. Szelényi Károly fotóival. Bp.,1973,Corvina. Francia, magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papír-kötés, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, javított gerinccel.