Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 234

Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvénycikk alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Bp., 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda, 211 p. Kiadói címeres, aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, az elülső szennylapon hiánnyal.
16655.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Tragor Ignác: Vác multja és jelene. Vác monográfiája. Vác, 1928, Váci Múzeum-Egyesület,(Dercsényi Dezső-Pestvidéki-ny.), 1 (térkép) t. + 180+4 p. Szövegközti fényképekkel és ábrákkal gazdagon illusztrált. Átkötött félvászon-kötés.
16656.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

16657.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

16658.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

16659.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,25
8,00

Alpár Ágnes (szerk.): Madách Színház 1951-1976 - 1976-1987. Bp., 1976,87 Magyar Színházi Intézet DEDIKÁLT példány. kiadói vászonkötésben, papír tékában
16660.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Kovalovszky Márta: Ujházi Péter. Szerk.: Lakat Erika. Székesfehérvár, 2000., MA. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16661.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Kovalovszky Márta-Kovács Péter: "Örülök, hogy itt lóghat." Művészeti gyűjtemények Székesfehérvárott. Székesfehérvár, 2000, Szent István Király Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Csók István, Mednyánszky László, Farkas István, Ország Lili, Kondor Béla, Schaár Erzsébet, Lakner László, Jovánovics György, Deim Pál, Hajas Tibor, Nádler István, Hencze Tamás, El Kazovszkij, Fe Lugossy László, ef Zámbó István, Bukta Imre, Maurer Dóra, Bak Imre, Fehér László, Szikora Tamás és más neves kortárs magyar művészek. Kiadói papírkötés.
16662.

Kovalovszky Márta-Kovács Péter: "Örülök, hogy itt lóghat." Művészeti gyűjtemények Székesfehérvárott. Székesfehérvár, 2000, Szent István Király Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne Csók István, Mednyánszky László, Farkas István, Ország Lili, Kondor Béla, Schaár Erzsébet, Lakner László, Jovánovics György, Deim Pál, Hajas Tibor, Nádler István, Hencze Tamás, El Kazovszkij, Fe Lugossy László, ...

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Banner Zoltán: Szalai József. Békéscsaba, 2016., Bar/Typo Studió. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
16663.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

Metzger Gyűjtemény. Sammlung Metzger. Kortárs festészet a Németországi Szövetségi Köztársaságból. Szerk.: Felix Zdenek. Bp., 1984., Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben
16664.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

16665.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

16666.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft