Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 234

S. Nagy Katalin: István Farkas. Bp., 2002, Foundazione István Farkas, 184 p. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, egészen kis kopásnyomokkal, jó állapotban.   Farkas István (1887-1944.) festőművész, a huszadik századi magyar festészet egyik jelentős alakja. 1944. júliusában az auschwitzi megsemmisítő táborban hunyt el.
16679.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,70
6,29

16680.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

16681.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Diehl, Gaston: Vasarely. Lugano, 1972, Uffici Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16682.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

Rézkarcoló művészek alkotóközössége 1950-1987. Katalógus. Bp., 1987, Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége. 107 p. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Szász Endre, Kass János, Gross Arnold, Borsos Miklós, Barcsay Jenő műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
16683.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43
29

16684.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

3 db művészeti reprodukciókat tartalmazó album: Rembrandt rézkarcok, Fragonard, Goya.
16685.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

16686.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Corvina Műterem, 2 kötet: Menyhárt László: Schéner Mihály. A fantázia seprűjén, avagy: mit keres egy művész a kéményben?; Koffán Károly. Csorba Géza interjújával és tanulmányával. Bp., 1981-1987, Corvina. Kiadói papírkötés.
16687.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

Magdalena Abakanowicz. Bp., 1988., Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16688.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

16689.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

16690.

1913-1917 Vegyes külföldi katalógus tétel, 3 db: 1913 Kunst und Handwerk. Zeitschrift des Bayersichen Kunstgewerbe - Vereins München. Jahrgang 1913. Heft 2. Papírkötés, foltos, kissé sérült lapokkal.; 1916 Ölgemälde Moderner Meister. Sammlung Kommerzienrat Fritz Eckel In Deidesheim. Auktion in München in der Galerie Helbing. Papírkötés, kopott borítóval, a borítón áthúzással.; 1917 Ölgemälde...

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft