S. Nagy Katalin: István Farkas. Bp., 2002, Foundazione István Farkas, 184 p. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, egészen kis kopásnyomokkal, jó állapotban. Farkas István (1887-1944.) festőművész, a huszadik századi magyar festészet egyik jelentős alakja. 1944. júliusában az auschwitzi megsemmisítő táborban hunyt el.
Rézkarcoló művészek alkotóközössége 1950-1987. Katalógus. Bp., 1987, Rézkarcoló Művészek Alkotóközössége. 107 p. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt Szász Endre, Kass János, Gross Arnold, Borsos Miklós, Barcsay Jenő műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Corvina Műterem, 2 kötet: Menyhárt László: Schéner Mihály. A fantázia seprűjén, avagy: mit keres egy művész a kéményben?; Koffán Károly. Csorba Géza interjújával és tanulmányával. Bp., 1981-1987, Corvina. Kiadói papírkötés.
1913-1917 Vegyes külföldi katalógus tétel, 3 db: 1913 Kunst und Handwerk. Zeitschrift des Bayersichen Kunstgewerbe - Vereins München. Jahrgang 1913. Heft 2. Papírkötés, foltos, kissé sérült lapokkal.; 1916 Ölgemälde Moderner Meister. Sammlung Kommerzienrat Fritz Eckel In Deidesheim. Auktion in München in der Galerie Helbing. Papírkötés, kopott borítóval, a borítón áthúzással.; 1917 Ölgemälde...