Magyar törvények Grill-féle kiadása, 21 kötet: Polgárijogi és büntetőjogi határozatok tára egységes szerkezetben. Összeáll.: Dr. vitéz Szentkuthy István és Dr. Térfy Béla; Sági János: Telekkönyvi jog - Telekkönyvi mintatár. I-II. köt.; Nizsalovzsky Endre: Kereskedelmi jogi szabályok; Vargha Ferenc - Angyal Pál - Isaák Gyula: Bűnvádi perrendtartás; Kuncz Ödön - Nizsalovzsky Endre: A kereskedelmi tö...
Keszthelyi Nándor-Vági József: Magyar devizajog. Az egyik szerző, Vági József által DEDIKÁLT példány. Tébe Könyvtár 89. szám. Bp.,[1938],Tébe, 384 p. Átkötött egészvászon-kötés, körbevágott, possessori bélyegzésekkel, néhány aláhúzással és bejegyzéssel.
Steiner Gyula: A vármegyei közigazgatás multja, jelene és jövője. Nyitra, 1908, Huszár Márton, 202 p. Nagyon ritka nyitrai kiadás! Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, részben hiányos gerinccel.
Ideiglenes Törvénykezési Szabályok. Az Országbíró Értekezlet javaslatai a törvénykezés tárgyában. Országgyűlésileg ajánlva 1861. juniusban. A magyar törvények gyűjteménye III. köt. Pest, 1861., Lampel Róbert, 95 p. Második, árvaügyi rendeletekkel bővített kiadás. Kiadói papírkötés, foltos.
Gönczöl Katalin - Korinek László - Lévai Miklós: Kriminológiai ismeretek. Bűnözés. Bűnözéskontroll. Egyetemi Könyvtár. Bp., 1996, Corvina, 417 p. A könyv egyik szerzője, Gönczöl Katalin által Ungár Péter részére DEDIKÁLT példány.
Dr. Edvi Illés Károly: A magyar büntetőtörvények zsebkönyve. Kiegészítve az ujabb törvények büntető rendelkezéseivel. Átdolgozta: Dr. Degré Miklós. Bp., 1924, Révai. Kiadó egészvászon kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval.
Bónis György (szerk.): Erdélyi perjogi emlékek. Idea Processuum 1776, ID. Szász Károly perjogi előadásai 1836. Kolozsvár, 1942, Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet Rt. 157p. Kiadói papírkötés, borítón néhámy egészen apró folttal, máskülönben jó állapotban.