4 800 Ft
25
Festetits Andorné Pejacsevich Lenke: Gyakorlati szakácskönyv. Az egyszerű, egészséges és ma divatos főzésmód ismertetése. Bp.,[1897],Athenaeum, 4+192+16 [korabeli reklámok] p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, egy-két kissé foltos lappal.