17258.
431. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 200 Ft
Apagyilkos sámánfiak. Burját mesék és mondák. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket Ãrta: Mándoki László. A könyvborÃtó illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1973, Európa. Kétoldalas kijáró térkép-mellékelttel. Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval, volt könyvtári példány. Megjelent 3500 példányban.