17247.
431. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
2 800 Ft
Móra Ferenc: Csilicsali Csalavári Csalavér. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1928],Singer és Wolfner, (Hornyánszky V.-ny.), 207 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, egy lapon szakadással.