15550.
431. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 200 Ft
5,70 EUR, 6,29 USD
2 db lóversenyzés témájú könyv: Hecker Walter - Palágyi Béla: Ostorhegyes. (Könyv a fogathajtásról). Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. + Dr. Fehér Dezső - Török Imre: Százéves a magyar ügetőversenyzés (1883-1983). Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó-Magyar Lóverseny Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.