17137.
431. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
3 800 Ft
9,84 EUR, 10,86 USD
Dengl János: A kereskedelmi szakoktatás szolgálatában. Tanulmányok, időszerű kérdések, harcok. Bp., 1934., Kereskedelmi Szakiskolai Tanárok Országos Egyesülete, 1 t.+ 303+2 p. Kiadói egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval és kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.