1954 A húszezredik. A Csepel Autógyár öt esztendeje. Domonkos Zoltán, Hollenzer Béla, Járai Rudolf és Vadas Ernő felvételeivel gazdagon illusztrált. A gyár igazgatója, Mészáros Károly (1921-1973) általi ajándékozási bejegyzéssel, dátumozva. Bp., 1954, Egyetemi Nyomda, 112 p. Kiadói papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, kis szakadásokkal.
Moór Jenő, Nágay Béla: A nőiruhaszabászat. Bp, 1922, Fráter és Társa Könyvnyomdája. 240p. Első kiadás! Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
Gaby Huch: Geniale Erfindungen. Made in Berlin. Berlin, 2017, Elsengold Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Hermann Heinz Wille: A kocsitól a gépkocsiig. Bp., 1967., Táncsics. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, egy lap hiányzik (143/144.), volt könyvtári példány.
Simóné Avarosy Éva: Suhanó famadarak. A vitorlázórepülés első fél évszázada. Bp., 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal és ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, a könyvtesttől elváló borítóval.