17120.
431. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
5,18 EUR, 5,71 USD
Klinikai recipe könyv. Szerk.: Müller Vilmos. Bp., 1907., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Kiadói szecessziós egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső szennylapon és a címlapon jegyzetekkel.