17124.
431. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
22
Mauritz Béla - Vendl Aladár: Ásványtan. Egyetemi és főiskolai hallgatók számára. 1. köt.: Általános ásványtan. Az ásványok fizikai és kémiai tulajdonságai. Keletkezésük és előfordulásuk módja. Bp., 1942., Kir. M. Egyetemi Nyomda,XI+516 p. Átkötött félvászon-kötésben, javított gerinccel, kopott borítóval, néhány lapon ceruzás bejelöléssel, volt könyvtári példány.