12 000 Ft
22
Az Eszterházy család és oldalágainak leírásához tartozó oklevéltár. Összeáll.: Gróf Eszterházy János. Kézirat gyanánt kiadja Herczeg Eszterházi Miklós. Bp., 1901., Athenaeum, IV+270 p.+1 (kihajtható táblával) t. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.