3 400 Ft
11
Dr. vitéz Málnási Ödön: A magyar nemzet őszinte története. Bp.,1937.,Cserépfalvi,(Bp. Pápai Ernő-ny.), 256+8 p. Első kiadás. Szövegközti térképekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborító kettészakadt, hiányos, a vászon borító és gerinc, valamint a kötés sérült, megviselt állapotban. A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.