20 000 Ft
Emlékirat Selmecbánya sz. k. város törvényhatósága által az 1898. ápril hó 11-én, az 1848-as korszakot alkotó törvények szentesítése napjának 50. évfordulója alkalmából megtartott ünnepi díszközgyűlésről. Selmecbánya, 1898, Joerges Á. Özv. és Fia-ny., 46 p. Benne 1848/49-es honvédek életrajzaival. Félvászon-kötésben, a gerincen kopásnyomokkal, a borító és néhány lap kissé foltos.