Gaius Suetonius Tranquillus: A caesarok élete. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban, papírborítón apró szakadásokkal, máskülönben jó állapotban.
Bäder Andor: A nő. II. köt.: Biológiai szerepe a társadalomban a reneszánsztól a 18. század végéig. Bp., 1968., Medicina. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés.
Nemes István: ,,A nemzeti szín és az ország czímere ősi jogaiba visszaállíttatik." H.n., 2005, magánkiadás. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Mária Dorottya az utolsó magyar nádorné élete képekben. Erzherzogin Marie Dorothea. Összeáll. és az előszót írta dr. Fabiny Tibor teológiai tanár. Bp., 1997., Enciklopédia Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.