15135.
431. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
1935 Fővárosi évkönyv az 19357. évre. Bp., 1935., Székesfővárosi Házinyomdája, 402 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, bekötött papírborítóval, kopott borítóval, volt könyvtári példány, a gerincen könyvtári címkével.